Zespół Szkół w Wieszowie

Dzisiaj jest: 27 Maj 2017    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
Z ostatnich dni
Witamy! Email

 


WIADOMOŚCI
 
Podręczniki na rok szkolny 2016/2017- Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
Informacja o dniach wolnych od zajęć dydaktycznych
Rekrutacja do Szkoły Podstawowej oraz do Gimnazjum
Numer telefonu na świetlicę szkolną -  665 614 801
 
 
Informacja Email

W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego 2016/2017 informujemy, iż miejscem realizacji obowiązku szkolnego i rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018 będzie Szkoła Podstawowa im. gen. Jerzego Ziętka w Wieszowie.

 
Dzień Kolorów Email

9W miniony piątek, oprócz wizyty Planetarium, obchodziliśmy jeszcze w szkole Dzień Kolorów. Dzień taki został zorganizowany w ramach Tygodnia Promocji Zdrowia. Każda klasa musiała się ubrać w kolor danego owocu. Pojawiły się więc na korytarzu pomarańcze, cytryny, jagódki, kalafiory, grzyby, truskawki, a nawet ziemniaki. Dziękujemy tym, którzy się przebrali, gdyż nie zawsze był to łatwy kolor. Zdjęcia.

 
Planetarium Email

4W miniony piątek zawitało do nas planetarium. Ogromny namiot stanął na sali gimnastycznej, a w nim uczniowie mogli zobaczyć seans filmowy "Pierwsze lądowanie na księżycu". Senase w takim planetarium cieszą się dużą popularnością, gdyż ogląda się je na leżąco i w całkowitych ciemnościach. Do naszej szkoły planetarium zawitało już po raz drugi. Zdjęcia.

 
Sleevface! Email

sleveeface1Gminna Biblioteka Publiczna

oraz Zespół Szkół w Wieszowie

zapraszają uczniów

do konkursu fotograficznego

Sleevface, czyli

ubierz się w książkę!

Szczegóły tutaj.

 
Brawo dla Pauliny! Email

dyplom PaulinaMiło nam pionformować, iż nasza uczennica klasy III gimnazjum Paulina Wiśniewska zdobyła III miejsce w konkursie "W stylu etno" w kategorii "Projekt nadruku na koszulkę". Konkurs organizowany był przez Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych. Paulinę do konkursu przygotowywała pani Betyna Hem. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Dyplom.

 
Słodkie koktajle w klasie I gimnazjum Email

45Czwarty dzień Tygodnia Promocji Zdrowia został zorganizowany pod hasłem "Dzień Kulinarny, czyli wiesz, co jest". W tym dniu każda klasa przygotowywała coś pysznego izdrowego. Były to kanapki, sałatki, owoce szaszłyki, galaretki, koktajle, a wszystko było pyszne i smakowite. Szkoda, że w szkole nie ma więcej takich dni. Pyszności było bardzo duuuużo. Zdjęcia.

 
Wycieczka do Krasiejowa Email

8W minioną środę uczniowie klasy IIb, IIIa i IIIb wybrali się do Parku Dinozaurów do Krasiejowa, Chociaż pogoda nie dopisała, to wszyscy byli w doskonałych humorach. Uczniowie oglądali dinozaury, obejrzeli film naukowy o początkach Ziemi, a na zakończenie wycieczki wyszaleli się razem z paniami na placu zabaw. Zdjęcia

 
Dzień Sportowy Email

2Tydzień Promocji Zdrowia ciąg dalszy. W ramach projektu "Trzymaj formę" w trzeci dzień zorganizowany został pod hasłem dnia aktywności fizycznej. W tym dniu uczennice gimnazjum poprowadziły na sali gimnastycznej tańce i ćwiczenia. Najbardziej zachwycone były dzieci klas I-III, które stwierdziły, że "mogłyby tańczyć cały dzień." I nie ma się co dziwić. Przecież nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie. Zdjęcia

 
Plakat "Trzymaj formę" Email

15We wtorek z okazji Tygodnia Promocji Zdrowia uczniowie każdej klasy wykonywali prace plastyczne dotyczące zdrowia: prawidłowych zasad odżywiania, zdrowego stylu życia, prawidłowej higieny jamy ustnej. Prace zostaną nagrodzone, a najlepsze z nich zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zabrzu. Nagrodzone prace można także zobaczyć na naszej stronie internetowej w zakładce "Nasze prace". Zdjęcia niebawem.

 

 
Teatrzyk Lalek Ciastuś Email

2W dniach od 8 do 12 maja organizowany był w naszej szkole Tydzień Promocji Zdrowia pod hasłem "Trzymaj formę". W każdym dniu organizowana była inna akcja związana z tym projektem. W poniedziałek zawitał do nas Teatrzyk Lalek Ciastuś z Zabrza z przedstawieniem dla dzieci "Dlaczego misia boli ząb?".  Dzieci nauczyły się, że o ząbki nalezy dbać. Poznały również zasady prawidłowego odżywiania. Zdjęcia.

 
3 maj Email

14 maja z okazji 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji odbył się w naszej szkole uroczysty apel poświęcony temu wydarzeniu. Uczniowie klasy V pod kierunkiem wychowawcy przygotowali krótki spektakl, w którym przedstawili sylwetkę króla Stanisława Augusta Poniatowskiego oraz zaprezentowali najważniejsze uchwały Konstytucji. Apel został uświetniony pięknymi piosenkami w wykonaniu naszego chórku pod kierunkiem pani Małgorzaty Biegiesz. Dziękujemy! Zdjęcia

 
Powiatowy Festiwal Artystyczny Email

1W miniony czwartek dziewczyny ze szkolnego chórku wzięły udział w Powiatowym Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Zaprezentowały się w dwóch kategoriach: klas młodszych i grupa starsza. Dziewczynki do występu przygotowywała pani Małgorzata Biegiesz, a opiekę nad nimi podczas występu sprawowała także pani Ewa Katzler. Wyniki niebawem, więc trzymamy mocno kciuki! Kilka zdjęć.

 
Egzaminy gimnazjalne Email

18W minionym tygodniu uczniowie klasy trzeciej gimnazjum przystapili do egzaminu gimnazjalnego organizowanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Jaworznie. Egzamin taki - organizowany od kilkunastu lat - uczniowie piszą z pięciu przedmiotów: matematyki, języka polskiego, historii, języka obcego i przedmiotów ścisłych. Wyniki testów decydują o dostaniu się do wymarzonej szkoły. Życzymy więc, jak najlepszych wyników. Zdjęcia.

 
Dzień Otwarty Szkoły Email

1230 marca zawitali do naszej szkoły przyszłoroczni pierwszoklasiści. W tym dniu - z okazji Dnia Otwartego Szkoły - rodzice wraz z przedszkolakami mogli zobaczyć sale lekcyjne, wziąć udział w zajęciach, a także pooglądać występy uczniów. Wystąpili nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale także goście, czyli przedszkolaki odwiedzający naszą placówkę. Zdjęcia.

 
Nietypowy występ na Dzień Kobiet Email

Prezent, którzy przygotowali chłopcy z klasy III gimnazjum z okazji Dnia Kobiet. Zapraszamy do obejrzenia.

 

 

 
Projekt o Janoschu Email

rW lutym i marcu uczniowie klasy V brali udział w projekcie międzyprzedmiotowym (język niemiecki, język polski, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, plastyka) na temat życia i twórczości Janoscha. Uczniowie zapoznali się z biografią autora oraz książkami jego autorstwa, a także wykonywali prezentacje multimedialne i szyli paluszkowe pacynki. Twórczość poznawali w języku niemieckim i języku polskim. Poniżej prezentujemy kilka z prac wykonanych przez uczniów.

 
Projekt gimnazjalny Email

91 marca uczniowie klasy II gimnazjum zaprezentowali efekty swojej 3-miesięcznej pracy nad projektem gimnazjalnym, który w tym roku nosił tytuł "Dobre maniery". Prezentacja projektu odbyła się w nietypowym miejscu - w przedszkolu, ponieważ uczniowie przygotowali projekt z myślą o najmłodszych dzieciach. Przedszkolaki zobaczyli bajkę o niegrzecznym lisku urwisku, a także wzięli udział w konkursie na temat zasad kulturalnego zachowania się. Duże brawa dla uczniów klasy II gimnazjum, którzy - mimo dużej ilości najmłodszych odbiorców - spisali się na medal i przedstawili projekt na szóstkę. Zdjęcia.

 
Spotkanie z ciekawym człowiekiem Email

42

W minionym tygodniu w ramach cyklu spotkań z "Ciekawym człowiekiem" gościliśmy znawcę Egiptu - pana Arkadiusza Hajdę, który należy do Stowarzyszenia Miłośników Egiptu "Herhor". Pan Arkadiusz opowiedział uczniom nie tylko o faraonach, ale również o piramidach i mumiach, a także pokazał malutkie egipskie figurki. Zdjęcia

 
Dyskoteka walentynkowa Email

1914 lutego z okazji Walentynek odbyła się w naszej szkole dyskoteka dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Z okazji Święta Zakochanych można było w tym dniu złożyć życzenia osobie, którą  się bardzo lubi,. Niespodziankę przygotował również Samorząd Uczniowski, który zaprosił wszystkich na dużej przerwie na salę gimnastyczną na wspólny taniec. Zapraszamy do galerii.

 

 
Bal karnawałowy Email

9W miniony czwartek odbył się w naszej szkole bal karnawałowy, na którym bawili się uczniowie szkoły podstawowej. Warunkiem zabawy było przebranie, dlatego na sali pojawiła się księżniczka, dobra wróżka, Myszka Miki, Superman, Duch i wiele innych postaci. Było barwnie, kolorowo, a do tego "dołączyła" rywalizacja. Uczniowie mogli wziąć udział w różnego rodzaju zawodach zorganizowanych przez prowadzących. Zapraszamy do galerii.

 
Dzień Babci i Dziadka Email

2

W miniony wtorek obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji uczniowie przygotowali wierszyki, piosenki i laurki, a nawet inscenizację "Rzepki" Jana Brzechwy. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, pociechy z wnuków i wszystkiego, co najlepsze. Zdjęcia.

 
Certyfikat dla Zespołu Szkół w Wieszowie Email

straznicy sieciMiło nam poinformować, iż nasza szkoła otrzymała Certyfikat i tytuł "Szkoły Strażników Sieci" przyznany za promowanie wśród uczniów idei bezpiecznego korzystania z Internetu oraz edukację w zakresie rodzajów zagrożeń płynących z Cyberprzestrzeni. Tym samym dziękujemy naszym uczniom, którzy włączyli się w ogólnopolski konkurs plastyczny "Strażnicy Sieci". To dzięki Wam zdobyliśmy ten certyfikat.

 
Dyplom dla naszej szkoły Email

Otwarta firma1Miło nam poinformować, iż Gimnazjum w Zespole Szkół w Wieszowie otrzymało dyplom i podziękowanie za udział w programie "Otwarta firma" organizowanego w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W ramach tego programu uczniowie klasy III gimnazjum mieli okazję zwiedzić zakład produkcyjny ELZAB w Zabrzu oraz zapoznać się z pracą tamtejszych pracowników. Szczególne podziękowania należą się pani Karinie Sowa, która była pomysłodawczynią i organizatorką tej wycieczki.

 
Wystawa "Klocki Lego" Email

image002

Tuż przed feriami uczniowie szkoły podstawowej mieli okazję zwiedzić wystawę Klocków Lego, jaka ma miejsce w Gliwicach. Największe wrażenie - chyba na wszystkich - zrobił ogromny samolot zbudowany z 2 milionów klocków. Oprócz samolotu można było zobaczyć postacie z bajek, Mikołaja, najsłynniejsze budowle, statek Titanic. Wystawa nietypowa również z tego względu, iż oprócz zwiedzania można samemu wiele zbudować z klocków lego, pograć na konsoli, a nawet stworzyć własny obraz. Polecamy, bo warto! Zdjęcia

 
Dzień Spódnicy Email

7

Jak się okazuje w naszej szkole wszyscy mogą nosić spódniczki, nawet chłopcy. W ramach Światowego Dnia Spódnicy wszyscy mieli okazję włożyć spódniczki lub sukienki, a dla najodważniejszych (zwłaszcza chłopaków) przygotowano słodką niespodziankę. Brawo za odwagę.  Zdjęcia. 

 
Akcja "Dzieci Dzieciom" Email

7W tym roku ponownie zebraliśmy się w świetlicy szkolnej na akcji "Dzieci Dzieciom". Oprócz przedszkolaków, chóru szkolnego, uczniów klas III na scenie wystąpił również chór "Przebudzenie" z Pyskowic. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i włączyli się w tą akcję. Dzięki Wam uczniowie klas III będą mieli możliwość wyjazdu na Zieloną Szkołę. Dziękujemy. Zdjęcia.

 
Reforma systemu oświaty w 2016 roku Email

dobraszkolaZachęcamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej reformie edukacji, jaka czeka nas w przyszłym roku szkolnym www.reformaedukacji.men.gov.pl. Można na niej znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, harmonogram prac nad wdrażaniem reformy, szczegółowe dane kontaktowe do poszczególnych departamentów w ministerstwie. Broszura informacyjna.

 
Wiarygodna Szkoła Podstawowa Email

wiarygodnaszkolaMiło nam poinformować, iż nasza szkoła została laureatem w programie "Wiarygodna Szkoła" i otrzymała dyplom oraz certyfikat "Wiarygodnej Szkoły" potwierdzający stosowanie przez naszą placówkę wysokich standardów w zakresie, edukacji, bezpieczeństwa i wychowania. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej "Wiarygodnej Szkoły"

 
Teatrzyk Email

46 grudnia, a więc w Mikołajki, oprócz tego, że odwiedził nasz Święty Mikołaj, nasza szkoła gościła również aktorów z przedstawieniem "Dwie Dorotki". Inscenizację mieli okazję zobaczyć najmłodsi uczniowie naszej szkoły, a więc klasa I, II i III. Sądząc po reakcjach dzieci, przedstawienie bardzo się podobało. Zdjęcia.

 

 
Pozdrowienia od Św. Mikołaja! Email

mikolajDzisiaj 6 grudnia, a więc... Mikołajki. Święty Mikołaj pozdrawia wszystkie dzieci - te grzeczne i niegrzeczne, duże i małe. Do naszej szkoły również zawitał miły gość i  - mimo że niektóre klasy jechały na wycieczkę do kina - zdążył przynieść  uczniom słodkości. A my życzymy wszystkim wymarzonych prezentów od Świętego Mikołaja.  Zdjęcia.

 
Projekt - Henryk Sienkiewicz Email

P1120218 KopiowanieRok 2016 został ogłoszony rokiem Henryka Sienkiewicza. Również w Gimnazjum w Zespole Szkół w Wieszowie uczniowie przypomnieli sobie, kim był ten wybitny pisarz epoki pozytywizmu, biorąc udział w projekcie "Dzień z Henrykiem Sienkiewiczem". Uczniowie - podzieleni na grupy - wzięli udział w konkursie dotyczącym Henryka Sienkiewicza i jego twórczości. Następnie obejrzeli ekranizację jednej z książek pisarza - "Pan Wołodyjowski". Zdjęcia.

 

 
Międzynarodowy Dzień Misia Email

mis1Dziś Międzynarodowy Dzień Misia. Dlatego do naszej szkoły również zawitały misie: duże, małe, kolorowe. Każdy, kto przybiósł misia był w tym dniu niepytany. Zjawił się również gość specjalny - Kubuś Puchatek. Wszystkim misiom - i tym dużym, i tym małym - życzymy wszystkiego, co najlepsze. Zdjęcia

 
Dyskoteka andrzejkowa Email

224 listopada uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece andrzejkowej. Zgodnie z tradycją andrzejek można było wywróżyć sobie przyszłość. było lanie wosku, układania butów, wróżenie przyszłego zawodu. Można się było również dowiedzieć, która z dziewczyn pierwsza wyjdzie za mąż. Oprócz wróżb i różnych gier, które przygotował Samorząd Uczniowski można się było również pobawić przy muzyce. Następna dyskoteka  już w karnawale. Zdjęcia

 
Hurra! Wygraliśmy! Email

koszWielkie brawa dla naszych dziewczyn, które w środę wygrały Gminne Zawody Szkoły Podstawowej w Koszykówce i zdobyły I miejsce. Dziewczyny pokonały drużynę z Kamieńca, Kopienicy, Przezchlebia, Zbrosławic i Miedar.  Nie mniejsze brawa należą się także chłopcom, którzy wprawdzie nie zajęli miejsca na podium, ale dzielnie wywalczyli miejsce IV. Jesteśmy z Was dumni. Oby tak dalej. Zdjęcia.

 

 

 
Dzień Postaci z Bajek Email

DSC04118

15 listopada. Corocznie organizowany Dzień Postaci z Bajek. Spotykamy więc na korytarzach czarownice, księżniczki, kowbojów, magików, postacie z"Gwiezdnych Wojen". Wszystkie przebrania piękne. Co roku nowe, bardziej pomysłowe i oryginalne. Gratulujemy pomysłów nie tylko uczniom, ale również nauczycielom. A potem odbywa się wielki bal. Zdjęcia.

 

 
Święto Niepodległości Email

DSC03229

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W związku z tym uczniowie klasy II gimnazjum pod kierunkiem pani Małgorzaty Hajdy przygotowali uroczysty apel związany z tym świętem. Apel nitypowy w tym roku. Nie tylko wiersze i piosenki o tematyce patriotycznej, ale również ciekawa prezentacja historyczna na temat dziejów Polski. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

 
Bal Wszystkich Świętych Email

DSC02590W miniony czwartek odbyła się w naszej szkole niecodzienna impreza: Bal Wszystkich Świętych. A skoro świętych to spotkać można było Świętego Mikołaja, siostrę Faustynę, papieża Jana Pawła II, zakonników i oczywiście anioły. Nie obyło się bez wspólnego tańca i słodkiego poczęstunku. Nad całą imprezą czuwała pani Justyna Hewig (Święty Mikołaj), która była organizatorką balu. Zdjęcia

 

 
Bal Wszystkich Świętych cz. 2 Email
m  p  l1 

Jeszcze trochę zdjęć z Balu Wszystkich Świętych. Zdjęcia

 
Zakończyliśmy zbiórkę kasztanów Email

Do 17 października trwała w naszej szkole akcja "Zbiórka kasztanów". Podobnie jak w roku ubiegłym akcja została zorganizowana w formie konkursu międzyklasowego. Ta klasa, która uzbiera najwięcej kasztanów otrzyma nagrodę, którą sama sobie wybierze. W tym roku I miejsce zdobyła klasa III b, której serdecznie gratulujemy. Trzeba jednak przyznać, że pozostałym klasom też należą się brawa i podziękowania za wzięcie udziału w akcji. Podsumowanie akcji.


 
Święto Edukacji Narodowej Email

DSC 0137Z okazji Dnia Nauczyciela w miniony czwartek odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Był to koncert życzeń dedykowany solenizantom, czyli nauczycielom. Koncert poprowdziła Julka z klasy II gimnazjum oraz Adam z klasy III gimnazjum. My przyłączamy się do tych życzeń i życzymy wszystkim pracownikom naszej szkoły spełnienie marzeń, dużo cierpliwości i wszystkiego, co najlepsze. Zdjęcia.

 
Wycieczka Sztolnia Czarnego Pstrąga Email

DSC02511Uczniowie naszej szkoły w ramach programu Szkolnego Kółka Turystyczno - Krajoznawczego udali się na wycieczkę do Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach. Uczniowie płynęli specjalnymi łodziami, a o samej sztolni opowiadał im przewodnik. Zabawy było co nie miara: korytarze wąskie, a do samych łódek trzeba zejść po kilkunastu schodach w dół. Oto kilka zdjęć z tego wyjazdu.

 
Dzień Chłopca Email

329 września - z okazji zbliżającego się Dnia Chłopca - Samorząd Uczniowski naszej szkoły przygotował niecodzienny apel. Udział w apelu musieli wziąć uczniowie naszej szkoły, którzy - w ramach swojego święta - wykonywali różnego rodzaju zadania. Chłopcy musieli zrobić naładnieszy makijaż, przebrać się w kobiece stroje, poddać swoje włosy odpowiedniej stylizacji (a tym samym zmienić fryzurę), a nawet odpowiedzieć na niełatwe pytania np. co to jest fiszbina? Chłopaki spisali się na medal, a zabawy było co niemiara. Zdjęcia.

 

 
Wycieczka do Katowic Email

o22 września (w czwartek) klasa VI wraz z wychowawcą - panią Katarzyną Klytą - miała przyjemność pojechać na Wydział Fizyki do Katowic na imprezę pod nazwą "Osobliwości Fizyki 2016". Pomysłodawcą była pani Beata Woźniak - Suchanek. W tym roku tematami były: siły wszechświata, zasady zachowania w mechanice oraz równowaga. Nasi uczniowie nie tylko pilnie robili notatki z wykładów, ale mieli również okazję sprawdzić, jak działają prawa fizyki na własnej skórze. Szukali m. in. swojego punktu równowagi, chodzili po moście ze styropianu oraz drewnianym moście skonstruowanym bez jednego gwoździa, przekonali się, że trzy jajka kurze mogą utrzymać ciężar 12 kg bez szkody dla siebie, poznali działanie siły elektromagnetycznej w tzw. bączku, zachwycili się armatą na wodę, której wystrzał narobił niezłego huku oraz mieli okazję widzieć promieniowanie radioaktywne w specjalnym pomieszczeniu. Zdjęcia

 
Rodzinna wycieczka Email

DSC01927

Wycieczka rodzinna na trasie Ojcowskiego Parku Narodowego. Uczniowie wraz z rodzicami mieli okazję zwiedzić Jaskinię Łokietka, Bramę Krakowską, ruiny zamku w Ojcowie, Maczugę Herkulesa. Mimo padającego deszczu wycieczka bardzo udana. Podobała się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Podziękowania dla pani Klyty, która była pomysłodawczynia i organizatorką wycieczki. Zdjęcia

 
Próbny alarm przeciwpożarowy Email

4W miniony czwartek przeżyliśmy chwile pełne grozy. W szkole wybuchł pożar, który musiała ugasić Ochotnicza Straż Pożarna z Wieszowy. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zostali ewakuowani ze szkoły, a po opanowaniu sytuacji "przetransportowani" na salę gimnastyczną. Na szczęście cała akcja, jaką przeprowadzili strażacy okazało się ćwiczeniami, a wszczęty alarm był tylko próbnym alarmem przeciwpożarowym.  I mimo że niektórzy "najedli się strachu", to na pewno uczniowie naszej szkoły po takim alarmie będą wiedzieli, jak zachować się w razie pożaru. Zdjęcia.

 
Lista dzieci przyjętych do świetlicy Email

Lista dzieci przyjętych do świetlicy szkolnej działającej w Zespole Szkół w Wieszowie na rok szkolny 2016/2017. Przypominamy, że świetlica działa w godzinach od 6.45 do 16.00. Numer telefonu na świetlicę szkolną 665 614 801.

 

 
Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego Email

DSC01517Niedawno w naszej szkole odbyły się wybory nowego opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Tradycją naszej szkoły stało się, że co dwa lata to uczniowie wybierają opiekunów Samorządu. W tym roku uczniowie zdecydowali, że takimi opiekunami będą panie: Małgorzata Skubisz oraz Justyna Hewig. Zdjęcia


 
Dzień Kota Email

DSC01750Tradycją naszej szkoły stało się już, że co rok uczniowie klasy II gimnazjum uroczyście witają w gronie gimnazjalistów uczniów klasy I. Uroczyście i na wesoło, organizując Dzień Kota. Pierwszoklasiści, aby zostać pełnoprawnym "obywatelem" naszej szkoły muszą wykonać kilka zadań, czasami trochę nietypowych, co widać na załączonych zdjęciach. Zdjęcia.

 

 
Rozpoczęcie roku szkolnego Email

dI skończyły nam się wakacje. Wróciliśmy do szkoły i 1 września powitaliśmy nowy rok szkolny. Były wiersze, piosenki, a przede wszystkim pasowanie najmłodszych na uczniów klasy I. Oby cały rok szkolny był dla wszystkich tak słodki, jak te słodkie upominki, które otrzymali od rodziców nasi pierwszoklasiści. Zdjęcia

 

 


Nasze osiągnięcia

Nasze konkursy

  • Mistrz ortografii (kl. I-III)

Dla rodziców

 
dobraszkola
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

W roku obecnym 2016/2017 jednym z głównych kierunków polityki oświatowej państwa – obok upowszechniania czytelnictwa – stało się rozwijanie umiejętności informatycznych dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych.

Dla uczniów

    

   

   

   

   

     

   
 
   
 
 
 

Nasza szkoła

bloggif

 

Aktualne wydarzenia

24. 05 - 26. 05 - wycieczka Gniezno

26. 05 - Dzień Mamy

01. 06 - Dzień Dziecka (festyn)

______________________________

Nasze programy

tapeta wiarygodna szkoła 2________________________
 
_______________________


______________________


_______________________


________________________

________________________
_________________________
__________________________


_________________________
 
 _________________________
ksiazki naszych marzen__________________________
umiem plywac_________________________

Sondy

Najlepsza szkolna impreza
 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj86
mod_vvisit_counterWczoraj175
mod_vvisit_counterTen tydzień913
mod_vvisit_counterTen miesiąc3636
mod_vvisit_counterWszystkie dni43957

Aktualnie gości 2