Zakończenie roku szkolnego

Hurrrrrra! Wakacje! 22 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny. Były wiersze, piosenki, występy ...

Zakończenie roku klas I-III

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Pierwsi swoje świadectwa oraz dyplomy dostali uczni...

Apel podsumowujący

W przedostatni dzień roku szkolnego odbył się w naszej szkole apel podsumowujący II semestr nauki. W...

Wycieczka do ogrodu botanicznego

W ostatnim tygodniu roku szkolnego nie tylko klasa III gimnazjum mogła solidnie odpocząć. We wtorek ...

 • Zakończenie roku szkolnego

  piątek, 06 lipca 2018 20:46
 • Zakończenie roku klas I-III

  piątek, 06 lipca 2018 19:05
 • Apel podsumowujący

  piątek, 06 lipca 2018 05:20
 • Wycieczka do ogrodu botanicznego

  środa, 04 lipca 2018 05:54
WIADOMOŚCI
PRZEKAŻ 1 %
 
                  DZIĘKUJEMY!
 
AKTUALNE WYDARZENIA
wakacje 2
 
WAKACJE !!!
 
 
WITAMY!
MY W INTERNECIE
_____________________________
_____________________________
DLA RODZICÓW
bip
 
dobraszkola

oswiata w katowicach

oke jaworzno
DLA UCZNIÓW
interklasa
 

wolnelektury

dyktanda 
kmo

 
DLA NAUCZYCIELI

ceo

superbelfrzy

learningapps

edunews

szkolnictwo

literka

wom

ore

cke

 

Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek

Wakacje!!!

wakacje

Do zobaczenia we wrześniu !

 

Podręczniki na nowy rok szkolny

W zakładce "Wiadomości" oraz "Informacje - Dla rodziców" dostępny jest wykaz podręczników na nowy rok szkolny. Dotyczy to zarówno podręczników dla szkoły podstawowej jak i dla klasy III gimnazjum

 

Jeszcze trochę o zakończeniu roku

Występ Laury i Patryka za uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy do obejrzenia pozostałych filmów do naszej galerii filmowej.

 

Zakończenie roku szkolnego

image051Hurrrrrra! Wakacje! 22 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny. Były wiersze, piosenki, występy uczniów, pożegnanie absolwentów szkoły, ale przede wszystkim rozdanie długo wyczekiwanych przez uczniów świadectw. Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu! Zdjęcia.

Więcej…

 

Zakończenie roku klas I-III

image00422 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Pierwsi swoje świadectwa oraz dyplomy dostali uczniowie klas najmłodszych I-III, a dopiero później upragnione wakacje rozpoczęli uczniowie klas IV-VII oraz klasy II i III gimnazjum. Ci ostatni, żegnając się ze szkołą, złożyli na ręce pani dyrektor swoje tablo. Zdjęcia.

Więcej…

 

Apel podsumowujący

image021W przedostatni dzień roku szkolnego odbył się w naszej szkole apel podsumowujący II semestr nauki. Wręczone zostały dyplomy za udział w konkursach oraz uczniom z najlepszą frekwencją. Najważniejszą jednak częścią apelu było pożegnanie naszych absolwentów - uczniów klasy III gimnazjum, którzy opuszczają już mury naszej szkoły. Życzymy im dużo uśmiechu, wszystkiego, co najlepsze, a przede wszystkim dostania się do wymarzonej szkoły. Powodzenia! Zdjęcia.

Więcej…

 

Wycieczka do ogrodu botanicznego

1W ostatnim tygodniu roku szkolnego nie tylko klasa III gimnazjum mogła solidnie odpocząć. We wtorek - dzień przed podsumowaniem całorocznej nauki - również uczniowie klasy I udali się na wycieczkę do ogrodu botanicznego. Opiekunami wyjazdu była pani Jola - wychowawczyni oraz pani Bożena. Dziękujemy za zdjęcia.

 

Komers klasy III gimnazjum

5W ostatnim tygodniu roku szkolnego uczniowie klasy III gimnazjum wraz ze swoją panią wychowawczynią relaksowali się w ośrodku wypoczynkowym w Brennej. Wycieczka została zorganizowana na zakończenie klasy III gimnazjum, a okazała się tym ciekawsza, że uczniowie podróżowali różnymi środkami transportu. Podziękowania dla pani Małgosi za udostępnienie zdjęć. Zdjęcia.

Więcej…

 

Jesteśmy laureatami "Zielonej Pracowni"

zielona pracowania 1

 

Miło nam poinformować, iż 15 czerwca otrzymaliśmy dyplom laureata konkursu "Zielona Pracownia". Konkurs organizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, a polega na utworzeniu projektu szkolnej pracowni na potrzeby nauk przyrodniczych, ekologicznych, biologicznych, geograficznych czy chemiczno-fizycznych. Otrzymany dyplom jest wyróżnieniem tym większym, iż konkurencja okazała się niemała, ponieważ na konkurs w tym roku wpłynęły aż 153 zgłoszenia. Gratulujemy!

 

Wycieczka do Karpacza i okolic

image080W początkowych dniach czerwca uczniowie naszej szkoły, pod opieką czterech nauczycieli, udali się na wycieczkę w Sudety Zachodnie. Zwiedzili m.in. Karpacz, zamek Książ oraz najbliższe okolice. Zdobyli także Babią Górę. Pogoda dopisywała, humory również. Pomysłodawczynią oraz organizatorką wycieczki była pani Justyna Hewig. Zdjęcia.

Więcej…

 

Czuwanie gimnazjalistów

126 maja, tuż po festynie szkolnym, grupa uczniów z klasy III gimnazjum oraz z klasy VII wzięła udział w całonocznym czuwaniu w Tarnowskich Górach. Spotkanie takie organizowane jest nie po raz pierwszy, a opiekunem naszych uczniów jest pani Justyna Hewig. Zdjęcia.

Więcej…

 

Zielona Szkoła 2018

Zielona szkola127 maja uczniowie klasy III a i III b wraz ze swoimi wychowawczyniami wyjechały na Zieloną Szkołę nad morze. Przed nimi dwa tygodnie wypoczynku nad morzem. Życzymy im słonecznej pogody. Zdjęcia zobaczyć można na  specjalnej stronie na facebooku - stronie poświęconej Zielonej Szkole.

Więcej…

 

Festyn szkolny

image01426 maja obchodziliśmy w naszej szkole festyn połączony ze zbliżającym się Dniem Dziecka. W tym dniu uczniowie mogli wykazać się swoimi zdolnościami w różnych dziedzinach sportu: rzut do kosza, zawody w piłce nożnej, rzut woreczkami do celu. Jednak najwazniejszą konkurencją był "Bieg Niepodległościowy" zorganizowany w związku z prowadzonym w naszej szkole całorocznym projektem "Świętujemy niepodległość". Na koniec festynu wręczone zostały dyplomy, medale oraz małe upominki. Zdjęcia.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
NASZA SZKOŁA

bloggif

CZAS TRWANIA LEKCJI
 1.   7.45 - 8.30
 2.   8.40 - 9.25
 3.  9.35 - 10.20
 4. 10.30 - 11.15
 5. 11.25 - 12.10
 6. 12.25 - 13.10
 7. 13.15 - 14.00
 8. 14.05 - 14.50
 9. 14.55 - 15.40
NASZE PROGRAMY
aktywna tablica
 
eksperci
 
wiarygodna szkola
 
szkola bez przemocy
 
pierwsze uczniowskie
 
trzezwy umysl 
 

 
indywidualizacja nauczania

 
 
ksiazki marzen
 
nauka plywania 
cala polska
 
NPRCZ
 
LICZNIK ODWIEDZIN
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj106
mod_vvisit_counterWczoraj252
mod_vvisit_counterTen tydzień1234
mod_vvisit_counterTen miesiąc5007
mod_vvisit_counterWszystkie dni190188

Aktualnie gości 2
SONDY
Najlepsza szkolna impreza
 
ZIELONE SZKOŁY
PODZIĘKOWANIA
 
 
 
 
DANE SZKOŁY
Szkoła Podstawowa w Wieszowie
ul. Bytomska 62
42-672 Wieszowa
Tel. (32) 273 75 54
Fax: (32) 273 75 54
E-mail: zs_wieszowa@wieszowa.pl

Szkoła Podstawowa w Wieszowie      ul. Bytomska 62      42-672 Wieszowa      tel. (32) 273 75 54      e-mail: zs_wieszowa@wieszowa.pl