Zespół Szkół w Wieszowie

Dzisiaj jest: 23 Kwiecień 2017    |    Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech
Dyplom - Konkurs Piosenki Niemieckiej Email

Piosenka Niemiecka 3Miło nam poinformować, iż uczniowie Szkoły Podstawowej wywalczyli II miejsce w kategorii zespołów w XXV Konkursie Piosenki Niemieckiej w Zabrzu. Jest nam tym milej o tym powiadomić, gdyż - jak się okazało - konkurencja była ogromna. Uczniowie pokonali kilkadziesiąt solistów i zespołów, plasując się na II miejscu. Ogromne podziękowania i brawa także dla pani Małgorzaty Hajdy i pani Ewy Katzler, które dzieci przygotowały do konkursu i sprawowały nad nimi opiekę w trakcie wyjazdu. Szczególne podziękowania dla pani Małgorzaty Biegiesz, która napisała podkłady do konkursowych piosenek. Gratulujemy! Oto kilka zdjęć z imprezy.

 

 

Nasze osiągnięcia

Nasze konkursy

  • Mistrz ortografii (kl. I-III)

Dla rodziców

 
dobraszkola
 

 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

W roku obecnym 2016/2017 jednym z głównych kierunków polityki oświatowej państwa – obok upowszechniania czytelnictwa – stało się rozwijanie umiejętności informatycznych dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych.

Dla uczniów

    

   

   

   

   

     

   
 
   
 
 
 

Nasza szkoła

bloggif

 

Aktualne wydarzenia

22. 04 - Dzień Ziemi

01. 05 - 03. 05 - dni wolne od zajęć

Bohater Katechezy 2017 r.

______________________________

Nasze programy

tapeta wiarygodna szkoła 2________________________
 
_______________________


______________________


_______________________


________________________

________________________
_________________________
__________________________


_________________________
 
 _________________________
ksiazki naszych marzen__________________________
umiem plywac_________________________

Sondy

Najlepsza szkolna impreza
 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj157
mod_vvisit_counterTen tydzień896
mod_vvisit_counterTen miesiąc3190
mod_vvisit_counterWszystkie dni39490

Aktualnie gości 5